İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Mobilya - Endüstriyel Mobilya


Uygulamalı proje üretimi ile birlikte Ofis Donatım Mühendisliği hizmetlerinin tüm aşamalarını; bu konularda yüksek deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirerek “Anahtar Teslimi” hizmet vermektedir. Bu hizmet verilirken “Ekip Çalışma Ruhunu” ön plana alarak, gelişmiş teknolojileri kullanarak, kaliteli, ekonomik ve ergonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini yakalayarak, toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine, geliştirilmesine hizmet etmek, bu sektörde hizmet sürekliliğini sağlamak.


Mude Mutfak “Anahtar Teslimi” büyük projelerin donatım ve uygulamalarında deneyimli teknik kadroları ile kaliteli hizmet ve sürekli müşteri memnuniyetini temin etmek amacı doğrultusunda, sektörde etkin ve lider duruma geçebilmek için standartlarını yükselterek çalışmalarını sürdürmektir.


Otel, alışveriş merkezleri, konut, konut dışı gayrimenkuller, kültür ve eğlence tesisleri, süpermarketler, restoranlar vb işyerleriniz için tüm mobilyalarınızı mekanınıza uygun olarak mimarlarımız eşliğinde biz tasarlıyoruz.

Hizmet Talep Formu

Hizmetlerimiz
0232 421 3 999

okuremlak.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir